Місія

Надавати своєчасні, надійні, інноваційні патоморфологічні послуги нашим клієнтам, усвідомлюючи свою відповідальність у всьому, що ми робимо.

Візія

Здобути довіру суспільства та надавати високоякісні патоморфологічні послуги у всіх регіонах України.

Цінності

«CSD Health Care» - приватна, незалежна, орієнтована на пацієнта лабораторія, робота в якій будується на принципах безкомпромісної якості, професіоналізму та медичного партнерства. 

Новини

Update 2018! Запрошуємо взяти участь у конференції лікарів-онкологів  та лікарів-хіміотерапевтів!
Дорогі друзі та колеги ! Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у співпраці з тераностичною компанією «OncoDNA» (Інститут Патології та Генетики Королівства Бельгії), угорською компанією «Med Gen-Sol Korlátolt Felelősségű Társaság» (ексклюзивний представник «Геномік Хелс Інк.» щодо Тестів Oncotype DX), за підтримки AWEX та торгівельних представництв Посольства Королівства Бельгії 25 травня 2018 року запрошують взяти участь у роботі IV міжнародної науково-практичної конференції «Персоналізовані методи діагностики та лікування онкологічних захворювань. Update 2018». Посвідчення УкрІНТЕІ від 24 квітня 2018 року № 87. Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress Hotel, 5 поверх, конференц-зал «Спілберг 2». Початок заходу: о 9:00 год. Програмою Конференції передбачається обмін міжнародним досвідом з метою впровадження в практику охорони здоров’я України сучасних методів діагностики та лікування злоякісних новоутворень. Робочі мови заходу: англійська, російська, українська. Учасникам буде забезпечено синхронний переклад. До участі у заході запрошується: організатори охорони здоров’я, лікарі-онкологи  та лікарі-хіміотерапевти України. Для участі обов’язково просимо заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/G3eAxm. Кількість місць обмежена. У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Журавльовою Наталією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 825 3617 або електронною поштою nzhuravlyova@csdclinic.com.ua.

ПОСТ-РЕЛІЗ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «НЕЙРОЕНДОКРИННІ ПУХЛИНИ У ФОКУСІ. UPDATE» (13.04.2018)
13 квітня в Києві, в конференц-залі готелю «Ibis Kiev Railway Station» відбулася ІІІ-я науково-практична конференція для лікарів за фахом «Патологічна анатомія». Цього разу захід був присвячений ознайомленню з сучасними стандартами та алгоритмами патоморфологічної діагностики нейроендокринних та інших пухлин («Нейроендокринні пухлини у фокусі. Update».). Конференція, яка була організована компанією «Ipsen» у співпраці з Патоморфологічною лабораторією України «CSD Health Care» вже традиційно зібрала понад 74 фахівців з багатьох міст України. На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся головний лікар Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» - Селезньов Олексій Олександрович, який у своєму виступі подякував компанії «Ipsen» за співробітництво, а також підкреслив важливість проведення правильної та сучасної діагностики для верифікації нейроендокринних пухлин.   Увазі присутніх були представлені наступні доповіді: заступника директора з наукової роботи, завідуючої морфологічним відділом лабораторії «CSD Health Care», доктора медичних наук, професора Сулаєвої  Оксани Миколаївни «Нейроендокринні неоплазії: епідеміологія, джерела розвитку, патогенез»; завідувача відділом молекулярної патології та генетики «CSD Health Care» Дмитра Олександровича Шапочки «Молекулярна патологія нейроендокринних пухлин: спадкова схильність»; головного лікаря Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» Селезньова Олексія Олександровича «Патоморфологія нейроендокринних пухлин: основи класифікації і діагностики», «Контроль якості імуногістохімічних досліджень при діагностиці нейроендокринних пухлин»; лікаря-патологоанатома І категорії Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» Перепьолкіної Ірини Володимирівни «Диференціальна діагностика метастазів нейроендокринних пухлин. Вирішені та невирішені питання»;                      провідного лікаря-патологоанатома Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care»  Кошик Олени Олександрівни «Диференціальна діагностика нейроендокринних пухлин легенів»; лікаря-патологоанатома Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» Домбровського Ярослава Олександровича «Особливості патоморфологічної діагностики та стадіювання  нейроендокринних пухлин ШКТ»; лікаря-онколога вищої категорії, хіміотерапевта, кандидата медичних наук Пономарьової Ольги Володимирівни «Принципи терапевтичного лікування нейроендокринних пухлин». Учасники науково-практичної «Нейроендокринні пухлини у фокусі. Update» висловили слова щирої вдячності за чудовий майданчик для професійного та неформального спілкування, надану можливість ознайомитися з практичним досвідом колег, отримати нові знання та позитивні враження.

В Києві відкрився новий пункт прийому матеріалу лабораторії «CSD Health Care»!
Шановні партнери та клієнти! 26.03.2018 для зручності наших клієнтів в місті Києві відкрився новий пункт прийому матеріалу лабораторії «CSD Health Care». Пункт знаходиться за адресою: Вознесенський узвіз, 22 (перший поверх), на території поліклініки №1 для вчених НАН України. Графік роботи пункту: з понеділка по п'ятницю, з 9:00 до 18:00 години. Отримати консультацію можна за телефоном +38 067 510 1755 або електронною поштою ppm.kiev@csdclinic.com.ua.

18 квітня у столиці відбудеться конференція для лікарів-онкогематологів, приєднуйтеся!
Вельмишановні колеги та партнери! Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у колаборації з Національним інститутом Раку, Асоціацією Онкогематологів України мають честь запросити Вас взяти участь у спеціалізованій науково-практичній конференції «Передовий досвід діагностики в онкогематології» (далі – Конференція), яка відбудеться 18 квітня 2018 року (посвідчення УкрІНТЕІ від 16 лютого 2018 року № 68).  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress, 5 поверх, конференц-зал «Спілберг 2». Початок заходу: о 8:00 год. Програмою Конференції передбачається надання чіткої та оновленої інформації у форматі одноденного інтенсиву. Спікери конференції − авторитетні експерти в галузі гематології, онкології,  патоморфології та молекулярної генетики, які тривалий час присвятили детальному вивченню конкретної теми та готові ділитися досвідом. Доповіді згруповані за темами з розглядом клінічних випадків для найбільш логічного викладення всього обсягу необхідних знань. Внесок за участь у заході складає 1500,00 гривень, який включає практичну освітню підготовку та можливість отримати сертифікат учасника Конференції. Внесок просимо перераховувати на р/р 26002052726250 банку ПАТ «Приватбанк», м. Київ, МФО 300711 обов’язково вказуючи назву платежу «медичні консультативні послуги» та П.І.Б. учасника.     Участь в конференції для лікарів-гематологів та лікарів-онкогематології є безкоштовною. Попередня реєстрація обов'язкова. Лікарів-гематологів і лікарів-онкогематології просимо замість квитанції про оплату завантажити скан-копію документа, який підтверджує отримання спеціалізації «Гематологія». Для реєстрації необхідно заповнити форму не пізніше 10.04.2018 за посиланням: https://goo.gl/McVHdE. Кількість місць обмежена. У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Журавльовою Наталією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 825 3617 або електронною поштою nzhuravlyova@csdclinic.com.ua.

До уваги лікарів-патологоанатомів! Запрошуємо на конференцію з питань діагностики нейроендокринних та інших пухлин!
Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у співпраці компанією «IPSEN» запрошує взяти участь в науково-практичній конференції: «Нейроендокринні пухлини в фокусі. Update», яка відбудеться 13 квітня 2018 року. Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Ползунова, 6, готель «Ibis Kiev Railway Station». Початок заходу: о 9:00. Програмою конференції передбачається ознайомлення з сучасними стандартами та алгоритмами патоморфологічної діагностики нейроендокринних та інших пухлин. Науково-практичні доповіді заходи: Патогенез нейроендокринних пухлин (локалізація нейроендокринних клітин, їх характеристика як джерело походження нейроендокринних пухлин, патогенетичні шляхи розвитку нейроендокринних пухлин, історичні аспекти дослідження нейроендокринних клітин і пухлин з них). Молекулярна патологія нейроендокринних пухлин: спадкова схильність. Патоморфологія нейроендокринних пухлин: основи класифікації і діагностики. Диференціальна діагностика метастазів нейроендокринних пухлин. Вирішені і невирішені питання. Контроль якості імуногістохімічних досліджень при діагностиці нейроендокринних пухлин. Диференціальна діагностика нейроендокринних пухлин легенів. Особливості патоморфологічної діагностики та стадіювання  нейроендокринних пухлин ШКТ. Принципи терапевтичного лікування нейроендокринних пухлин. До участі в заході запрошуються лікарі-патологоанатоми. Кількість місць обмежена. Участь у заході безкоштовна! Реєстрація за телефоном: +38 093 741 0047.

2 березня 2018 року в Києві відбудеться  Український дерматоскопічний конгрес UDC!
2 березня 2018 року в Києві відбудеться  Український дерматоскопічний конгрес (далі - Конгрес UDC). Конгрес UDC – це унікальний захід, присвячений дерматоскопічним методам діагностики доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри. Місце проведення Конгресу UDC: Premier Hotel Rus (вул. Госпітальна 4, м. Київ). До участі запрошуються лікарі: дерматологи, дерматовенерологи, дерматоонкологи, дерматокосметологи, хірурги, онкологи, педіатри, а також сімейні лікарі та лікарі-інтерни. Організатори Конгресу UDC: Українська асоціація дерматоскопія шкіри, Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, Інститут теледерматологіі  та  ГО «СТОП меланома» анонсували унікальні доповіді від експертів міжнародного рівня та нашої країни з питань дерматології, онкології, хірургії, телемедицини, психології, а також практичні кейси та майстер-класи. Когорту вітчизняних професіоналів буде представляти лікар-дерматопатолог Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care», експерт з питань запальних захворювань шкіри,  меланоцитарних і немеланоцитарних новоутворень –  Антоніна В’ячеславівна Калмикова. Спікер поділиться  особливостями патоморфологічної діагностики шпіцоідних утворень та наведе диференціально-діагностичні критерії з зазначенням можливостей та обмежень імуногістохімічних і молекулярних методик. Подробиці про захід за посиланням: http://derm-congress.com.ua/#programm

Відгуки

Галайчук Ігор Йосифович, професор, завідувач кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського МОЗ України

Наявність компетентних спеціалістів і високотехнологічного оснащення дозволяє проводити на базі «CSD Health Care» повномасштабні наукові дослідження (або їх фрагменти) з отриманням правдивих лабораторних результатів, які обґрунтовують ті або інші клінічні спостереження та дослідження. Кафедра онкології Тернопільського державного медичного університету спільно із морфологами CSD провела наукові дослідження та встановила диференційні критерії імуногістохімічної діагностики сарком і філоїдних пухлин молочної залози. Для клініцистів розроблено алгоритми імуногістохімічної діагностики різних гістотипів сарком грудної залози, що дозволяє встановити вірний діагноз, підібрати відповідне лікування та спрогнозувати перебіг захворювання.

Ковалев Алексей Алексеевич, главный специалист МЗ Украины по специальности «Онкология»

Требования к морфологическому диагнозу рака в XXI веке резко возросли. Этому способствовали наши знания в области интер- и интратуморальной гетерогенности злокачественных опухолей, а также возрастающие запросы онкологического сообщества и пациентов на проведение терапии, основанной на персонификации лечения. Если раньше клиницисты планировали противоопухолевое лечение, используя такие характеристики, как классификации TNM и ECOG, то сегодня акцент сместился в сторону биологических характеристик раковой клетки и ее микроокружения – к молекулярному профилированию опухоли и выявлению индивидуальных онкогенных мутаций, являющихся объектом таргетной терапии. Сегодня характеристика рака не ограничена только качественным морфологическим диагнозом. Индивидуальная гетерогенность выявляется с помощью иммуногистохимических и молекулярных методик (геномных, транскриптомных, протеомных и метаболомных). Все большую роль при принятии клинического решения начинают играть также методы «жидкой биопсии» – выявление и фенотипирование циркулирующих опухолевых клеток и циркулирующей опухолевой ДНК. Все эти требования к онкологическому диагнозу изменили и лицо современных морфологических лабораторий. Вместо секционных столов и светового микроскопа («патологоанатом видит не пожар, но пожарище», – как писал Р. Вирхов) современная морфологическая и молекулярно-генетическая лаборатория должна иметь в своем арсенале и новые методы молекулярной визуализации – PCR, FISH, CISH, пиросеквенирование, секвенирование нового поколения и др. В штате современной лаборатории должен быть также эксперт совершенно новой медицинской специальности – молекулярный патолог. Этот сегмент диагностической онкологии в Украине только начинает развиваться. Внедрение высоких технологий требует не только материально-технического оснащения, но и подготовки кадров, что не удастся решить в государственном масштабе в течение короткого времени. Пожалуй, единственной лабораторией, отвечающей требованиям современной онкологии и имеющей соответствующие европейские сертификаты качества, в нашей стране является Патоморфологическая лаборатория «CSD Health Care». Эта лаборатория представлена молодым коллективом, который ориентирован на решение самых амбициозных онкологических задач. Огромный опыт проведения морфологических, иммуногистохимических и молекулярных исследований, ориентир на европейские стандарты, тесные профессиональные связи с ведущими зарубежными клиниками и лабораториями, а также безупречная репутация – все это выводит лабораторию «CSD Health Care» в ряды лучших медико-диагностических учреждений Украины.

Кукушкіна Марія Миколаївна, онкохірург вищої категорії Національного інституту раку

Патоморфологічна лабораторія "СSD Health Care" за час співпраці показала себе надійним партнером. Важливу роль в цьому зіграла високопрофесійна команда. Всі дослідження виконуються на високому діагностичному рівні. "СSD Health Care" керується в своїй практиці європейськими стандартами якості та застосовує індивідуальний підхід до кожного замовленого дослідження. Я та колектив нашого відділення задоволені співпрацею з лабораторією і сподіваємося на її плідне продовження.

Литвиненко Богдан Вікторович, головний лікар дерматологічної клініки "EURO DERM"

Наша компанія є постійним клієнтом лабораторії "СSD Health Care" та користується її послугами з 2012 року. Лабораторія надає послуги дерматопатологіческой та молекулярної діагностики. За час співпраці лабораторія виявила себе як надійний та відповідальний партнер. Якість наданих послуг відповідає високому рівню, висунутій нами. Окремо варто відзначити бездоганну та професійну роботу персоналу.

03022, Україна, м. Київ, вул. Васильківська, 45

Тел: +38 044 257 70 03

Факс: +38 044 259 70 90

Моб: +38 067 470 67 24 E-mail: csd@csdclinic.com.ua

MD-2025, Молдова, м. Кишинів, вул. Наталі Георгіу, 3

Тел: +373 22 791679

Факс: +373 22 791369

E-mail: csd.moldova@gmail.com