Місія

Надавати своєчасні, надійні, інноваційні патоморфологічні послуги нашим клієнтам, усвідомлюючи свою відповідальність у всьому, що ми робимо.

Візія

Здобути довіру суспільства та надавати високоякісні патоморфологічні послуги у всіх регіонах України.

Цінності

«CSD Health Care» - приватна, незалежна, орієнтована на пацієнта лабораторія, робота в якій будується на принципах безкомпромісної якості, професіоналізму та медичного партнерства. 

Новини

У США пройшов 108-й Щорічний з'їзд Академії патологів (USCAP)
У березні цього року в м.Нешнл Харбор (передмістя Вашингтона) пройшов черговий 108-й Щорічний з'їзд Академії патологів США та Канади (USCAP). Цього року з'їзд проходив під девізом "Unlocking your ingenuity", що можна перекласти як "Дай волю своїй винахідливості". Як завжди, в рамках з'їзду проводилося безліч навчальних заходів, такі як: оглядові лекції, довгі й короткі курси з найактуальніших питань патоморфології, конференції з вузьких спеціальностей та сесії інтерактивної мікроскопії. Тенденціями цього року можна назвати широке впровадження в роботу патолога молекулярних досліджень, спрямованих на підбір найефективніших таргетних препаратів, використовуючи для цього так звану «companion-діагностику». Також, багато постачальників презентували рішення для проведення швидкої імуногістохімічної діагностики в ході інтраопераційних досліджень: сучасні технології дозволяють виконати ІГХ-забарвлення на зрізі з замороженого блоку за 5-10 хвилин. Безумовно, це є ще одним проривом у техніці Mohs-операцій. У цьому році на з'їзді Академії патологів від CSD брав участь головний лікар – Селезньов Олексій Олександрович, який став єдиним представником від України. Крім відвідування вузькоспеціалізованих конференцій, Олексій Олександрович відвідав 3 сесії інтерактивної мікроскопії з найактуальніших питань гематопатології, діагностику: Т-клітинних лімфом, мієлопроліферативних і мієлодиспластичних процесів й лімфаденопатій. В процесі спілкування з фахівцями, що є світовими лідерами в діагностиці даних захворювань, Олексій Олександрович отримав нові знання та дізнався про нові прийоми діагностики при складних діагностичних випадках. Крім того, він відвідав навчальний курс з оцінки змін у трансплантованих органах, таким чином наша лабораторія готується до діагностики нового для нашої країни виду матеріалу, який повинен з'явитись у зв'язку з прийняттям закону про трансплантацію. Також, були налагоджені ділові відносини зі світовими лідерами у виробництві реактивів та витратних матеріалів, що дозволить нам освоїти й впровадити в повсякденну роботу нові методики діагностики та методи фарбування препаратів.           CSD й надалі буде робити усе можливе для впровадження найостанніших та найнадійніших практик діагностики в Україні.

Новий безкоштовний номер колл-ценрту
Раді поділитися з Вами гарною новиною - від сьогодні, 25 березня 2019 року, у нас діє новий телефонний номер колл-ценру 0 800 33 00 75 – безкоштовно з усіх номерів України. Ми й надалі будемо робити усе можливе задля покращення сервісу та зручності наших клієнтів. З будь-яких питань звертайтеся до нашого колл-центру. 

Технічні роботи в колл-центрі
УВАГА! 22 березня 2019 року з 16:00 в колл-центрі будуть проводитися технічні роботи. У зв’язку з цим, можливі складнощі з дозвоном на наші телефонні лінії. Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Інформація щодо оновлення переліку послуг та зміни цін
Повідомляємо, що з 1 березня 2019 року в нашій лабораторії відбудеться оновлення переліку послуг та зміна цін на патоморфологичні дослідження.  Лабораторія «CSD Health Care» безупинно працює над вдосконаленням якості та точності проведення досліджень. Для цього ми використовуємо найновітніше обладнання та залучаємо до своєї команди найкращих професіоналів своєї справи.   Інформацію, щодо оновленого прейскуранту ви можете дізнатися за телефонами контакт центру. Дякуємо, що користуєтесь нашими послугами!   З повагою, адміністрація лабораторії «CSD Health Care» 

Запрошуємо взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції McKee Derm Conference (MDC)
Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції McKee Derm Conference (MDC), яка присвячена актуальним питанням дерматопатології. Конференція внесена до реєстру заходів Міністерства охорони здоров’я України на 2019 рік. Організатори конференції: Засновник дерматопатології, професор Філіп МакКі (Королівський Коледж патологів, Велика Британія) та патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care». Програмою конференції передбачено участь провідних фахівців у сфері дерматології, дерматопатології та патології м’яких тканин. Ключові спікери конференції: Філіп МакКі (Королівський Коледж патологів, Велика Британія), Міхал Міхал (лабораторія Biopticka, Чеська Республіка), Карлос Серруто (Американський коледж патологів, США), Джерард Гарднер (директор програми підготовки дерматопатологів Університету Арканзасу, США), Німа Месбах Ардакані (Університет Мердока, Австралія) та ін. Місія конференції McKee Derm Conference – об’єднати досвід клініцистів і патологів, членів McKee Derm Group і українських лікарів різних спеціальностей. MDC стане унікальним майданчиком для обміну досвідом, спілкування та налагодження співпраці з лідерами дерматології, дерматоонкології, експертами у сфері діагностики дерматозів та пухлин м’яких тканин. Зареєструватись на McKee Derm Conference можна за посиланням: https://mckeederm.com/ua/registration. (Ранню реєстрацію подовжено до 23 квітня 2019 року). Щоб представити свій досвід, надсилайте свої тези на електронну адресу [email protected] Тези презентації клінічного випадка приймаються до 10 березня 2019 року. Місце проведення MDC: Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Premier Hotel Rus. Дата MDC: 23-24 травня 2019 року.

Запрошуємо до участі у Школі цитопатологів!
Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у колаборації з провідною патоморфологічною лабораторією Європи  «Biopticka laborator» (Чеська Республіка) та Всеукраїнським об’єднанням «Асоціація Цитопатологів України» мають честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Школа цитопатологів: в об`єктиві шийка матки» (далі – Конференція), яка відбудеться 30 листопада 2018 року (посвідчення УкрІНТЕІ від 08 жовтня 2018 року № 472).  Місце проведення заходу: м. Київ, вул. А. Малишка, 1, готель «Братислава». Дата та таймінг: 30 листопада 2018, з 08.00 - до 16.30. Програмою Конференції передбачається надання чіткої та оновленої інформації у форматі одноденного інтенсиву. Спікери конференції − визнані українські та чеські експерти з питань: цитології, цитопатології, онкології,  патоморфології та молекулярної генетики, які тривалий час присвятили детальному вивченню конкретної теми та готові ділитися досвідом. Доповіді згруповані за темами з розглядом клінічних випадків та відпрацюванням практичних кейсів. До участі в заході запрошуються: цитологи, цитопатологи, цитотехнологи, патологи, студенти, інтерни. Робочі мови: англійська, російська, українська. Внесок за участь у заході складає 300,00 гривень, який включає практичну освітню підготовку та можливість отримати сертифікат учасника Конференції. Внесок просимо перераховувати на р/р 26002052726250 банку ПАТ «Приватбанк», м. Київ, МФО 300711 обов’язково вказуючи назву платежу «медичні консультативні послуги» та П.І.Б. учасника.     Для реєстрації необхідно заповнити форму не пізніше 23.11.2018 за посиланням: https://fex.net/qpqzegR. Кількість місць обмежена. У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Штабалюк Соломією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 518 0965 або електронною поштою [email protected]  

Відгуки

Галайчук Ігор Йосифович, професор, завідувач кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського державного медичного університету ім. І. Горбачевського МОЗ України

Наявність компетентних спеціалістів і високотехнологічного оснащення дозволяє проводити на базі «CSD Health Care» повномасштабні наукові дослідження (або їх фрагменти) з отриманням правдивих лабораторних результатів, які обґрунтовують ті або інші клінічні спостереження та дослідження. Кафедра онкології Тернопільського державного медичного університету спільно із морфологами CSD провела наукові дослідження та встановила диференційні критерії імуногістохімічної діагностики сарком і філоїдних пухлин молочної залози. Для клініцистів розроблено алгоритми імуногістохімічної діагностики різних гістотипів сарком грудної залози, що дозволяє встановити вірний діагноз, підібрати відповідне лікування та спрогнозувати перебіг захворювання.

Ковалев Алексей Алексеевич, главный специалист МЗ Украины по специальности «Онкология»

Вимоги до морфологічного діагнозу раку в XXI столітті різко зросли. Цьому сприяли наші знання в області інтер та інтратуморальной гетерогенності злоякісних пухлин, а також зростаючі запити онкологічного співтовариства та пацієнтів на проведення терапії, заснованої на персоніфікації лікування. Якщо раніше клініцисти планували протипухлинну лікування, використовуючи такі характеристики, як класифікації TNM і ECOG, то сьогодні акцент змістився в бік біологічних характеристик ракової клітини та її мікрооточення - до молекулярного профілізації пухлини і виявлення індивідуальних онкогенних мутацій, які є об'єктом таргетної терапії. Сьогодні характеристика раку не обмежена тільки якісним морфологічним діагнозом. Індивідуальна гетерогенність виявляється за допомогою імуногістохімічних і молекулярних методик (геномних, транскриптомної, протеомних і метаболомних). Все більшу роль при прийнятті клінічного рішення починають грати також методи «рідинної біопсії» - виявлення та фенотипування циркулюючих пухлинних клітин і циркулює пухлинної ДНК. Всі ці вимоги до онкологічного діагнозу змінили а обличчя сучасних морфологічних лабораторій. Замість секційних столів і світлового мікроскопа («патологоанатом бачить не пожежу, але згарище», - як писав Р. Вірхов) сучасна морфологічна та молекулярно-генетична лабораторія повинна мати в своєму арсеналі і нові методи молекулярної візуалізації - PCR, FISH, CISH, піросеквенірованія, секвенування нового покоління та ін. В штаті сучасної лабораторії повинен бути також експерт абсолютно нової медичної спеціальності - молекулярний патолог. Цей сегмент діагностичної онкології в Україні тільки починає розвиватися. Впровадження високих технологій вимагає не тільки матеріально-технічного оснащення, а й підготовки кадрів, що не вдасться вирішити в державному масштабі протягом короткого часу. Мабуть, єдиною лабораторією, яка відповідає вимогам сучасної онкології та має відповідні європейські сертифікати якості, в нашій країні є Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care». Ця лабораторія представлена молодим колективом, який орієнтований на рішення найамбітніших онкологічних завдань. Величезний досвід проведення морфологічних, імуногістохімічних і молекулярних досліджень, орієнтир на європейські стандарти, тісні професійні зв'язки з провідними зарубіжними клініками і лабораторіями, а також бездоганна репутація - все це виводить лабораторію «CSD Health Care» в ряди кращих медико-діагностичних установ України.

Кукушкіна Марія Миколаївна, онкохірург вищої категорії Національного інституту раку

Патоморфологічна лабораторія "СSD Health Care" за час співпраці показала себе надійним партнером. Важливу роль в цьому зіграла високопрофесійна команда. Всі дослідження виконуються на високому діагностичному рівні. "СSD Health Care" керується в своїй практиці європейськими стандартами якості та застосовує індивідуальний підхід до кожного замовленого дослідження. Я та колектив нашого відділення задоволені співпрацею з лабораторією і сподіваємося на її плідне продовження.

Литвиненко Богдан Вікторович, головний лікар дерматологічної клініки "EURO DERM"

Наша компанія є постійним клієнтом лабораторії "СSD Health Care" та користується її послугами з 2012 року. Лабораторія надає послуги дерматопатологіческой та молекулярної діагностики. За час співпраці лабораторія виявила себе як надійний та відповідальний партнер. Якість наданих послуг відповідає високому рівню, висунутій нами. Окремо варто відзначити бездоганну та професійну роботу персоналу.

03022, Україна, м. Київ, вул. Васильківська, 45

Тел: 0 800 33 00 75 044 333 71 75

Моб: 067 218 49 77 E-mail: [email protected]

MD-2025, Молдова, м. Кишинів, вул. Наталі Георгіу, 3

Тел: +373 22 791679

Факс: +373 22 791369

E-mail: [email protected]