2 березня 2018 року в Києві відбудеться  Український дерматоскопічний конгрес UDC!

24.01.2018

2 березня 2018 року в Києві відбудеться  Український дерматоскопічний конгрес (далі - Конгрес UDC). Конгрес UDC – це унікальний захід, присвячений дерматоскопічним методам діагностики доброякісних і злоякісних новоутворень шкіри.

Місце проведення Конгресу UDC: Premier Hotel Rus (вул. Госпітальна 4, м. Київ).

До участі запрошуються лікарі: дерматологи, дерматовенерологи, дерматоонкологи, дерматокосметологи, хірурги, онкологи, педіатри, а також сімейні лікарі та лікарі-інтерни.

Організатори Конгресу UDC: Українська асоціація дерматоскопія шкіри, Інститут дерматокосметології доктора Богомолець, Інститут теледерматологіі  та  ГО «СТОП меланома» анонсували унікальні доповіді від експертів міжнародного рівня та нашої країни з питань дерматології, онкології, хірургії, телемедицини, психології, а також практичні кейси та майстер-класи.

Когорту вітчизняних професіоналів буде представляти лікар-дерматопатолог Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care», експерт з питань запальних захворювань шкіри,  меланоцитарних і немеланоцитарних новоутворень –  Антоніна В’ячеславівна Калмикова. Спікер поділиться  особливостями патоморфологічної діагностики шпіцоідних утворень та наведе диференціально-діагностичні критерії з зазначенням можливостей та обмежень імуногістохімічних і молекулярних методик.

Подробиці про захід за посиланням: http://derm-congress.com.ua/#programm