обладнання

РОБОЧЕ МІСЦЕ ПАТОЛОГА

Розроблено з урахуванням всіх потреб та специфіки роботи лікаря-патолога. Система забезпечує здорові умови праці, що робить її зручною та комфортною.

АВТОМАТИЧНИЙ ГІСТОПРОЦЕССОР LOGOS (MILESTONE, ІТАЛІЯ)

Посідає центральне місце в лабораторії. Застосування сучасних технологій дозволяє проводити фіксацію та гістологічну обробку до 210 касет за 18 годин, зберігаючи високу якість препаратів. Таким чином, отриманий лабораторією матеріал протягом дня до 12 години наступного дня залитий в парафінові блоки. Ці блоки без будь-яких обмежень можуть використовуватися для гістологічних, імуногістохімічних та молекулярно-генетичних досліджень.

СТАНЦІЯ ДЛЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПАРАФІНОВИХ БЛОКІВ ТЕС 2800 (HESTION, АВСТРАЛІЯ)

Невід'ємна частина гістологічної лабораторії. Станція є високопродуктивним інструментом для виготовлення стандартних парафінових блоків, з яких після застигання парафіну робляться ультратонкі зрізи на мікротомі.

АВТОМАТИЧНІ РОТАЦІЙНІ МІКРОТОМИERM 3000 і ERМ 4000

З їхньою допомогою виготовляються зрізи залитої в парафін тканини. Висока точність обладнання та використання високоякісних одноразових лез дозволяють отримувати зрізи товщиною 1 мкм, що, наприклад, необхідно для належного дослідження біопсій нирки та кісткового мозку.

СУЧАСНИЙ ВИСОКОПРОДУКТИВНИЙ ЛІНІЙНИЙ ПРОЦЕССОР LST 94 (HESTION, АВСТРАЛІЯ)

Призначений для фарбування гістологічних препаратів. Прилад проводить фарбування до 48 скелецьза 1 годину гематоксиліном і еозином, забезпечуючи незмінно високу якість препаратів.

ArtisanTM Stain System

Автоматична універсальна система для проведення спеціальних забарвлень. Якісні реактиви та ретельно розроблені протоколи дозволяють отримувати оптимальні результати. Спеціальні забарвлення дають діагностично цінну інформацію, яку неможливо отримати, застосовуючи інші методики.

УНІВЕРСАЛЬНА СИСТЕМА ДЛЯ ІМУНОГІСТОХІМІЧНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ DAKO AUTOSTAINER

Дозволяє швидко та автоматично виконувати імуногістохімічне фарбування зрізів. AUTOSTAINER забарвлює 48 скелець протягом 3 годин, кожне – згідно свого протоколу, при цьому він забезпечує стабільну та високу якість препаратів.

АРХІВНІ КАБІНЕТИ

З дня відкриття лабораторії ведеться зберігання парафінових блоків, гістологічних та імуногістохімічних препаратів. Архівні кабінети надають можливість безпечно зберігати, а при необхідності, зручно та швидко знаходити матеріал за його номером.