Імуногістохімія

У наш час успішне лікування багатьох захворювань, перш за все в області онкології, неможливе без застосування імуногістохімії.

Наша лабораторія використовує усі наявні можливості імуногістохімічної діагностики, а також уважно стежить за новими розробками в сфері діагностичної онкоморфології, постійно поповнюючи свій арсенал діагностичних маркерів новими та ефективними підходами для діагностики онкологічних захворювань.

На сьогоднішній день портфоліо наших антитіл містить більше 220 позицій, і обмежується лише діагностичною доцільністю. Іншими словами, якщо для діагностики конкретного випадку буде необхідно додаткове антитіло і воно існує в форматі in vitro, ми знайдемо можливість запропонувати Вам цей аналіз.

У своїй роботі ми використовуємо лише найсучасніші системи візуалізації, абсолютно перевірені світовим досвідом, сертифіковані антитіла від таких компаній як Dako, Diagnostic, Biosystems, Cell Mongue, Novocastra Reagents. Всі процеси максимально автоматизовані та виконуються відповідно до світових протоколів якості.

Для того, аби завжди бути впевненими в якості роботи, наша лабораторія вже багато років є учасником європейської незалежної програми контролю якості NordiQC (Данія). Оцінки «добре» і «оптимально», регулярно присвоювані нам від NordiQC, дають додаткові підстави бути впевненими у тому, що ми надаємо якісні послуги на сучасному європейському рівні.

У нашій лабораторії запроваджено світовий досвід спеціалізації лікарів-патологоанатомів. Звернувшись до нас з конкретною проблемою, Ви можете бути впевнені, що за її рішення візьметься не просто досвідчений лікар, а експерт, який спеціалізується саме на Вашій проблемі. У нас працює кращий фахівець в області дерматопатології, експерти з патогістологічної діагностики пухлин молочної залози, лімфоми, пухлин мозку та інших нейрональних пухлин. У нашому штаті також працює фахівець з дитячої патоморфології.

Таким чином, звертаючись до нас, Ви можете бути впевнені, що отримаєте найточнішу діагностику в найкоротші терміни від найкращих фахівців.