18 квітня у столиці відбудеться конференція для лікарів-онкогематологів, приєднуйтеся!

12.03.2018

Вельмишановні колеги та партнери!

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у колаборації з Національним інститутом Раку, Асоціацією Онкогематологів України мають честь запросити Вас взяти участь у спеціалізованій науково-практичній конференції «Передовий досвід діагностики в онкогематології» (далі – Конференція), яка відбудеться 18 квітня 2018 року (посвідчення УкрІНТЕІ від 16 лютого 2018 року № 68). 

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress, 5 поверх, конференц-зал «Спілберг 2».

Початок заходу: о 8:00 год.

Програмою Конференції передбачається надання чіткої та оновленої інформації у форматі одноденного інтенсиву. Спікери конференції − авторитетні експерти в галузі гематології, онкології,  патоморфології та молекулярної генетики, які тривалий час присвятили детальному вивченню конкретної теми та готові ділитися досвідом. Доповіді згруповані за темами з розглядом клінічних випадків для найбільш логічного викладення всього обсягу необхідних знань.

Внесок за участь у заході складає 1500,00 гривень, який включає практичну освітню підготовку та можливість отримати сертифікат учасника Конференції. Внесок просимо перераховувати на р/р 26002052726250 банку ПАТ «Приватбанк», м. Київ, МФО 300711 обов’язково вказуючи назву платежу «медичні консультативні послуги» та П.І.Б. учасника.    

Участь в конференції для лікарів-гематологів та лікарів-онкогематології є безкоштовною. Попередня реєстрація обов'язкова. Лікарів-гематологів і лікарів-онкогематології просимо замість квитанції про оплату завантажити скан-копію документа, який підтверджує отримання спеціалізації «Гематологія».

Для реєстрації необхідно заповнити форму не пізніше 10.04.2018 за посиланням: https://goo.gl/McVHdE. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Журавльовою Наталією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 825 3617 або електронною поштою [email protected].