Консультація лікаря, «друга думка»

Часто патоморфологічний висновок є основним фактором у визначенні тактики подальшого лікування (від заключення патоморфолога залежить призначення гормональної, хіміо- або променевої терапії, оперативного втручання). Саме тому може виникнути необхідність отримати «іншу думку» і бути впевненим у своєму діагнозі. Знати, що нічого не було упущено або некоректно інтерпретовано. Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» має достатній досвід в діагностиці всіх видів патології, у т.ч. і новоутворень. Ми маємо практику надання компетентної і незалежної експертної думки, що допоможе Вашому лікарю вибрати для Вас найбільш ефективний метод лікування.

У яких випадках Вам слід задуматися про отримання «другої думки»?

1. Якщо первинне заключення викликає сумнів у Вас або Вашого лікаря щодо точності отриманого діагнозу (наприклад, якщо клінічна картина не відповідає отриманому висновку).

2. Якщо на підставі висновку Вам пропонують методи лікування (оперативне, хіміотерапію, променеву терапію), які можуть значно вплинути на Ваше здоров’я і якість життя.

3. Якщо Ви або Ваш лікар не впевнені в кваліфікації або спеціалізації лікаря-патологоанатома, яка видала висновок.

4. Якщо лікування, призначене на підставі патоморфологічного висновку, не є ефективним.

5. Якщо висновки, видані Вам в інших лабораторіях, відрізняються один від одного.

 

Як отримати «другу думку»?

Для консультації матеріалу і отримання думки фахівців лабораторії «СSD Health Care» необхідно відправити за допомогою кур’єрської доставки «до дверей» або принести особисто в нашу лабораторію:

  • гістологічні препарати і парафінові блоки із заповненим бланком направлення та із зазначенням усієї необхідної клінічної інформації (бланк направлення можна попередньо отримати в лабораторії «СSD Health Care» або її регіональних представництвах. Бланк направлення заповнюється Вашим лікарем!);
  • результати первинного патоморфологічного дослідження, де міститься макроскопічний опис препаратів та інформація про те, звідки взяті ті чи інші тканини в процесі вирізки матеріалу з макропрепаратів;
  • виписку з історії хвороби;
  • копії або оригінали наступної медичної документації:

- при направленні матеріалу лімфатичних вузлів – дані УЗД або комп’ютерної томографії печінки, селезінки і загальний аналіз крові;

- при направленні біоптатів кісткового мозку – загальний аналіз крові, дані УЗД або комп’ютерної томографії печінки і селезінки;

- при направленні матеріалу новоутворень кісток – рентгенограми, комп’ютерні томограми, МРТ-знімки з даними опису;

- при направленні матеріалу захворювань легень – рентгенограми, комп’ютерні томограми з даними опису знімків;

- при направленні матеріалу захворювань головного мозку – комп’ютерні томограми, МРТ-знімки з даними опису;

- при направленні матеріалу запальних захворювань шкіри – переслати фотографії в електронному вигляді всіх висипань і змін шкіри; загальний аналіз крові.

Хочемо попередити Вас, що повнота надання клінічної інформації повністю лягає на Ваші плечі, надання неповних клінічних даних може спричинити за собою помилку в діагнозі.

У направленні обов’язково ПОВНІСТЮ вказуються дані медичного закладу, лікаря і пацієнта (ПІБ, номер телефону, Е-mail), щоб лікарі нашої лабораторії могли оперативно з Вами зв’язатися у разі потреби.

Якщо результати гістологічного дослідження будуть відрізнятися від результатів попередніх досліджень, у висновку буде обґрунтовано, на підставі чого були виключені раніше поставлені діагнози. А також наш фахівець зможе проконсультувати Вас щодо виставленого діагнозу у разі, якщо ви прийдете за відповіддю самостійно і у Вас виникнуть запитання.

 

Для отримання додаткової інформації звертайтеся:

Адреса:

03022, Україна, м. Київ

вул. Васильківська, 45.

Наші контакти:

0 800 33 00 75 (безкоштовно з усіх номерів України)

044 333 71 75

067 218 49 77

E-mail: [email protected]

Ми працюємо:

Понеділок – п’ятниця: 9:00 - 18:00.

 

Телефони і електронні адреси регіональних представництв патоморфологічної лабораторії «СSD Health Care» можна знайти на нашому сайті в розділі «Контакти».