Медичний Пікнік

13.06.2019

У неділю 19 травня, в парку Шевченка в Києві, у рамках проекту «Рік науки в Україні» відбувся захід під назвою: «МЕДИЧНИЙ ПІКНІК».

Метою заходу було ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці, показати специфіку роботи та зменшити дистанцію лікар – пацієнт.

Медична лабораторія CSD з великою радістю прийняла участь у пікніку, адже безпосереднє спілкування з людьми та привідкриття завіси на те, що відбувається в лабораторії є дуже важливим для нас.

А ви знаєте як проходять патоморфологічні дослідження?

Під час пікніку на стенді Медичної лабораторії CSD усі охочі мали змогу зазирнути у інший світ – світ клітинок #всесвіт_під_мікроскопом та дізнатися багато цікавинок щодо робочих процесів, що відбуваються в лабораторії.  Приємною несподіванкою для нас стало те, що не лише дорослі активно цікавилися нашою роботою, але й багато діточок не можливо було відірвати від мікроскопів.

Медична лабораторія CSD й надалі залюбки прийматиме участь у подібних заходах за запрошує усіх охочих завітати до нас у гості. У нас є багато цікавого, чим ми би хотіли поділитися з Вами!

Щоб не пропустити наступні заходи з нашою участю та бути в курсі останніх новин – слідкуйте за оголошеннями у нашій групі в Фейсбук.