Новини

У США пройшов 108-й Щорічний з'їзд Академії патологів (USCAP)

У березні цього року в м.Нешнл Харбор (передмістя Вашингтона) пройшов черговий 108-й Щорічний з'їзд Академії патологів США та Канади (USCAP).

Цього року з'їзд проходив під девізом "Unlocking your ingenuity", що можна перекласти як "Дай волю своїй винахідливості". Як завжди, в рамках з'їзду проводилося безліч навчальних заходів, такі як: оглядові лекції, довгі й короткі курси з найактуальніших питань патоморфології, конференції з вузьких спеціальностей та сесії інтерактивної мікроскопії.

Тенденціями цього року можна назвати широке впровадження в роботу патолога молекулярних досліджень, спрямованих на підбір найефективніших таргетних препаратів, використовуючи для цього так звану «companion-діагностику». Також, багато постачальників презентували рішення для проведення швидкої імуногістохімічної діагностики в ході інтраопераційних досліджень: сучасні технології дозволяють виконати ІГХ-забарвлення на зрізі з замороженого блоку за 5-10 хвилин. Безумовно, це є ще одним проривом у техніці Mohs-операцій.

У цьому році на з'їзді Академії патологів від CSD брав участь головний лікар – Селезньов Олексій Олександрович, який став єдиним представником від України. Крім відвідування вузькоспеціалізованих конференцій, Олексій Олександрович відвідав 3 сесії інтерактивної мікроскопії з найактуальніших питань гематопатології, діагностику: Т-клітинних лімфом, мієлопроліферативних і мієлодиспластичних процесів й лімфаденопатій. В процесі спілкування з фахівцями, що є світовими лідерами в діагностиці даних захворювань, Олексій Олександрович отримав нові знання та дізнався про нові прийоми діагностики при складних діагностичних випадках. Крім того, він відвідав навчальний курс з оцінки змін у трансплантованих органах, таким чином наша лабораторія готується до діагностики нового для нашої країни виду матеріалу, який повинен з'явитись у зв'язку з прийняттям закону про трансплантацію.

Також, були налагоджені ділові відносини зі світовими лідерами у виробництві реактивів та витратних матеріалів, що дозволить нам освоїти й впровадити в повсякденну роботу нові методики діагностики та методи фарбування препаратів.

 

 

 

 

 

CSD й надалі буде робити усе можливе для впровадження найостанніших та найнадійніших практик діагностики в Україні.

02.04.2019
Запрошуємо взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції McKee Derm Conference (MDC)

Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції McKee Derm Conference (MDC), яка присвячена актуальним питанням дерматопатології. Конференція внесена до реєстру заходів Міністерства охорони здоров’я України на 2019 рік.

Організатори конференції: Засновник дерматопатології, професор Філіп МакКі (Королівський Коледж патологів, Велика Британія) та патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care».

Програмою конференції передбачено участь провідних фахівців у сфері дерматології, дерматопатології та патології м’яких тканин.

Ключові спікери конференції: Філіп МакКі (Королівський Коледж патологів, Велика Британія), Міхал Міхал (лабораторія Biopticka, Чеська Республіка), Карлос Серруто (Американський коледж патологів, США), Джерард Гарднер (директор програми підготовки дерматопатологів Університету Арканзасу, США), Німа Месбах Ардакані (Університет Мердока, Австралія) та ін.

Місія конференції McKee Derm Conference – об’єднати досвід клініцистів і патологів, членів McKee Derm Group і українських лікарів різних спеціальностей.

MDC стане унікальним майданчиком для обміну досвідом, спілкування та налагодження співпраці з лідерами дерматології, дерматоонкології, експертами у сфері діагностики дерматозів та пухлин м’яких тканин.

Зареєструватись на McKee Derm Conference можна за посиланням: https://mckeederm.com/ua/registration. (Ранню реєстрацію подовжено до 23 квітня 2019 року).

Щоб представити свій досвід, надсилайте свої тези на електронну адресу [email protected] Тези презентації клінічного випадка приймаються до 10 березня 2019 року.

Місце проведення MDC: Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Premier Hotel Rus.

Дата MDC: 23-24 травня 2019 року.

19.02.2019