Новини

Медична лабораторія CSD тепер у Грузії!

Урочисто повідомляємо, що представництво Медичної лабораторії CSD запрацювало у м.Тбілісі, вул.Тцінандалі, 9.

Медична лабораторія CSD є лідером в сфері морфологічної діагностики в Україні, що проводить повний спектр патоморфологічної та цитологічної діагностики державним та приватним закладам охорони здоров’я.

Медична лабораторія CSD спеціалізується на таких видах діагностики як:

патоморфологічна діагностика; цитологічна діагностика; імуногістохімічна діагностика; імуноцитохімічна діагностика; молекулярна діагностика.

Ми також надаємо вузькоспеціалізовані консультації в таких напрямках як: дерматопатологія, нейропатологія, гематопатологія, нефропатологія та жіноче здоров'я, включаючи діагностику раку молочної залози та цервікальний скринінг.

Ми дуже раді, адже у Тбілісі нам вдалося зібрати команду справжніх професіоналів для забезпечення повного спектру наших послуг.

Наша адреса: м.Тбілісі, вул.Тцінандалі, 9

Контактний телефон: +995599299558

E-mail: [email protected]

22.08.2019
Медичний Пікнік

У неділю 19 травня, в парку Шевченка в Києві, у рамках проекту «Рік науки в Україні» відбувся захід під назвою: «МЕДИЧНИЙ ПІКНІК».

Метою заходу було ближче познайомити киян з лікарями у неформальній обстановці, показати специфіку роботи та зменшити дистанцію лікар – пацієнт.

Медична лабораторія CSD з великою радістю прийняла участь у пікніку, адже безпосереднє спілкування з людьми та привідкриття завіси на те, що відбувається в лабораторії є дуже важливим для нас.

А ви знаєте як проходять патоморфологічні дослідження?

Під час пікніку на стенді Медичної лабораторії CSD усі охочі мали змогу зазирнути у інший світ – світ клітинок #всесвіт_під_мікроскопом та дізнатися багато цікавинок щодо робочих процесів, що відбуваються в лабораторії.  Приємною несподіванкою для нас стало те, що не лише дорослі активно цікавилися нашою роботою, але й багато діточок не можливо було відірвати від мікроскопів.

Медична лабораторія CSD й надалі залюбки прийматиме участь у подібних заходах за запрошує усіх охочих завітати до нас у гості. У нас є багато цікавого, чим ми би хотіли поділитися з Вами!

Щоб не пропустити наступні заходи з нашою участю та бути в курсі останніх новин – слідкуйте за оголошеннями у нашій групі в Фейсбук.

13.06.2019
НАЙБІЛЬША ПОДІЯ РОКУ У СФЕРІ ДЕРМАТОПАТОЛОГІЇ

У травні 2019 року в Києві з успіхом пройшла Перша міжнародна конференція McKeeDerm Conference, названа так на честь провідного світового фахівця у сфері дерматопатології – професора Phillip McKee, автора численних наукових праць та видань, найбільш відоме з яких – "Pathology of the skin" ("Патологія шкіри"). Нещодавно світ побачив 5-е видання цієї книги, що являється найбільш повним та актуальним довідником з дерматопатології, який широко використовується по всьому світу та в Україні.

Історія групи McKeeDerm

У 2017 році Phillip McKee створим у соціальній мережі Facebook групу під назвою McKeeDerm. За 2 роки група набула такої шаленої популярності, що наразі налічує понад 12 000 учасників. Вона стала справжнім колодязем знань як для професорів, так і для менш досвідчених дерматопатологів, й у 2019 році з’явилася потреба провести конференцію для учасників групи. Ось що про це говорить сам професор McKee:

"Два роки тому, коли я створив групу McKeeDerm у Facebook, вона складалася з невеликої групки ентузіастів-дерматопатологів, що переважно ділилися складними випадками. Jerad Gardner всіляко підтримував та допомагав з її розвитком. Дуже швидко вона змінилася та набула навчального характеру, адже учасники групи викладали цікаві приклади загальних та рідкісних випадків. А для тих, хто приходив сюди заради знань, з’явився елемент «самооцінки». Такі учасники мають змогу розміщувати свої діагнози й завдяки цьому отримувати досвід та впевненість. Я дуже радий, що зараз у нас є експерти майже з будь-якої спеціальності та вони можуть надати професійні поради учасниками, що потребують допомоги..."

Професор Phillip McKee

 

Про конференцію

У конференції прийняло участь 23 спікери та 160 лікарів з усього світу та України.

Окрім професора Phillip McKee, який розповів про значення клініко-патоморфологічної кореляції в дерматопатології, доктор Jerad Gardner з США розповів про м’якотканинні пухлини шкіри; доктор Nima Ardakani з Австралії розповів про переваги молекулярно-генетичних методів при дослідженні меланоцитарних новоутворень, а професор Michal Michal з Чехії розповів про нові відкриття у сфері патології м’яких тканей. Також, під час конференції виступали й українські спікери, зокрема: професор Tetyana Svyatenko розповіла про шкірний саркоїдоз, доктор Bohdan Lytvinenko розповів про CHILD синдром.

Програма конференції: https://goo-gl.su/tNsrk Придбати відео виступів конференції: https://mckeederm.com/ua/registration  

Як сталося, що саме Україні випала честь провести таку визначну подію?

Два роки тому професор McKee вперше відвідав Україну та взяв участь у конференції, під час якої познайомився з Генеральним директором CSD – Олександром Дудіним. Тоді, під час розмови й промайнула ідея щодо проведення конференції. Це була безпрецедентна можливість, яку не можна було втрачати, адже користь від проведення конференції такого рівня в Україні та долучення українських фахівців до світової спільноти дерматопатологів важко переоцінити. Медична лабораторія CSD з радістю погодилася взяти на себе організаційні зобов’язання щодо проведення конференції.

Конференція McKeeDerm мала шалений успіх та отримала численні схвальні відгуки як в Україні, так і за кордоном. Більше того, нещодавно Професор Phillip McKee оголосив про проведення Другої конференції McKeeDerm, яка також пройде в Україні у травні наступного року.

 

Ще рік тому важко вірилося, що така конференція насправді буде проведена в Україні, а тепер ми починаємо підготовку до другої конференції. Ми надзвичайно раді та горді, що саме нам випала така честь. Користуючись нагодою запрошуємо усіх взяти участь у Другій конференції професора McKee, 21-22 травня 2020 року.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті та на нашій сторінці у Facebook, щоб не пропустити та зареєструватися на Другу міжнародну конференцію McKeeDerm, Київ, 21-22 травня 2020 року!

Фото з Конференції, День 1: https://goo-gl.su/uwikDe

Фото з Конференції, День 2: https://goo-gl.su/sy4Rg8ya

26.05.2019
У США пройшов 108-й Щорічний з'їзд Академії патологів (USCAP)

У березні цього року в м.Нешнл Харбор (передмістя Вашингтона) пройшов черговий 108-й Щорічний з'їзд Академії патологів США та Канади (USCAP).

Цього року з'їзд проходив під девізом "Unlocking your ingenuity", що можна перекласти як "Дай волю своїй винахідливості". Як завжди, в рамках з'їзду проводилося безліч навчальних заходів, такі як: оглядові лекції, довгі й короткі курси з найактуальніших питань патоморфології, конференції з вузьких спеціальностей та сесії інтерактивної мікроскопії.

Тенденціями цього року можна назвати широке впровадження в роботу патолога молекулярних досліджень, спрямованих на підбір найефективніших таргетних препаратів, використовуючи для цього так звану «companion-діагностику». Також, багато постачальників презентували рішення для проведення швидкої імуногістохімічної діагностики в ході інтраопераційних досліджень: сучасні технології дозволяють виконати ІГХ-забарвлення на зрізі з замороженого блоку за 5-10 хвилин. Безумовно, це є ще одним проривом у техніці Mohs-операцій.

У цьому році на з'їзді Академії патологів від CSD брав участь головний лікар – Селезньов Олексій Олександрович, який став єдиним представником від України. Крім відвідування вузькоспеціалізованих конференцій, Олексій Олександрович відвідав 3 сесії інтерактивної мікроскопії з найактуальніших питань гематопатології, діагностику: Т-клітинних лімфом, мієлопроліферативних і мієлодиспластичних процесів й лімфаденопатій. В процесі спілкування з фахівцями, що є світовими лідерами в діагностиці даних захворювань, Олексій Олександрович отримав нові знання та дізнався про нові прийоми діагностики при складних діагностичних випадках. Крім того, він відвідав навчальний курс з оцінки змін у трансплантованих органах, таким чином наша лабораторія готується до діагностики нового для нашої країни виду матеріалу, який повинен з'явитись у зв'язку з прийняттям закону про трансплантацію.

Також, були налагоджені ділові відносини зі світовими лідерами у виробництві реактивів та витратних матеріалів, що дозволить нам освоїти й впровадити в повсякденну роботу нові методики діагностики та методи фарбування препаратів.

 

 

 

 

 

CSD й надалі буде робити усе можливе для впровадження найостанніших та найнадійніших практик діагностики в Україні.

02.04.2019