Новини

Запрошуємо до участі у Школі цитопатологів!

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у колаборації з провідною патоморфологічною лабораторією Європи  «Biopticka laborator» (Чеська Республіка) та Всеукраїнським об’єднанням «Асоціація Цитопатологів України» мають честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Школа цитопатологів: в об`єктиві шийка матки» (далі – Конференція), яка відбудеться 30 листопада 2018 року (посвідчення УкрІНТЕІ від 08 жовтня 2018 року № 472). 

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. А. Малишка, 1, готель «Братислава».

Дата та таймінг: 30 листопада 2018, з 08.00 - до 16.30.

Програмою Конференції передбачається надання чіткої та оновленої інформації у форматі одноденного інтенсиву. Спікери конференції − визнані українські та чеські експерти з питань: цитології, цитопатології, онкології,  патоморфології та молекулярної генетики, які тривалий час присвятили детальному вивченню конкретної теми та готові ділитися досвідом. Доповіді згруповані за темами з розглядом клінічних випадків та відпрацюванням практичних кейсів.

До участі в заході запрошуються: цитологи, цитопатологи, цитотехнологи, патологи, студенти, інтерни.

Робочі мови: англійська, російська, українська.

Внесок за участь у заході складає 300,00 гривень, який включає практичну освітню підготовку та можливість отримати сертифікат учасника Конференції. Внесок просимо перераховувати на р/р 26002052726250 банку ПАТ «Приватбанк», м. Київ, МФО 300711 обов’язково вказуючи назву платежу «медичні консультативні послуги» та П.І.Б. учасника.    

Для реєстрації необхідно заповнити форму не пізніше 23.11.2018 за посиланням: https://fex.net/qpqzegR. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Штабалюк Соломією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 518 0965 або електронною поштою [email protected]

 

29.10.2018
Update 2018! Запрошуємо взяти участь у конференції лікарів-онкологів  та лікарів-хіміотерапевтів!

Дорогі друзі та колеги !

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у співпраці з тераностичною компанією «OncoDNA» (Інститут Патології та Генетики Королівства Бельгії), угорською компанією «Med Gen-Sol Korlátolt Felelősségű Társaság» (ексклюзивний представник «Геномік Хелс Інк.» щодо Тестів Oncotype DX), за підтримки AWEX та торгівельних представництв Посольства Королівства Бельгії 25 травня 2018 року запрошують взяти участь у роботі IV міжнародної науково-практичної конференції «Персоналізовані методи діагностики та лікування онкологічних захворювань. Update 2018». Посвідчення УкрІНТЕІ від 24 квітня 2018 року № 87.

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress Hotel, 5 поверх, конференц-зал «Спілберг 2».

Початок заходу: о 9:00 год.

Програмою Конференції передбачається обмін міжнародним досвідом з метою впровадження в практику охорони здоров’я України сучасних методів діагностики та лікування злоякісних новоутворень.

Робочі мови заходу: англійська, російська, українська. Учасникам буде забезпечено синхронний переклад.

До участі у заході запрошується: організатори охорони здоров’я, лікарі-онкологи  та лікарі-хіміотерапевти України.

Для участі обов’язково просимо заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/G3eAxm. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Журавльовою Наталією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 825 3617 або електронною поштою [email protected]

20.05.2018
ПОСТ-РЕЛІЗ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ «НЕЙРОЕНДОКРИННІ ПУХЛИНИ У ФОКУСІ. UPDATE» (13.04.2018)

13 квітня в Києві, в конференц-залі готелю «Ibis Kiev Railway Station» відбулася ІІІ-я науково-практична конференція для лікарів за фахом «Патологічна анатомія». Цього разу захід був присвячений ознайомленню з сучасними стандартами та алгоритмами патоморфологічної діагностики нейроендокринних та інших пухлин («Нейроендокринні пухлини у фокусі. Update».).

Конференція, яка була організована компанією «Ipsen» у співпраці з Патоморфологічною лабораторією України «CSD Health Care» вже традиційно зібрала понад 74 фахівців з багатьох міст України.

На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся головний лікар Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» - Селезньов Олексій Олександрович, який у своєму виступі подякував компанії «Ipsen» за співробітництво, а також підкреслив важливість проведення правильної та сучасної діагностики для верифікації нейроендокринних пухлин.  

Увазі присутніх були представлені наступні доповіді:

заступника директора з наукової роботи, завідуючої морфологічним відділом лабораторії «CSD Health Care», доктора медичних наук, професора Сулаєвої  Оксани Миколаївни «Нейроендокринні неоплазії: епідеміологія, джерела розвитку, патогенез»;

завідувача відділом молекулярної патології та генетики «CSD Health Care» Дмитра Олександровича Шапочки «Молекулярна патологія нейроендокринних пухлин: спадкова схильність»;

головного лікаря Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» Селезньова Олексія Олександровича «Патоморфологія нейроендокринних пухлин: основи класифікації і діагностики», «Контроль якості імуногістохімічних досліджень при діагностиці нейроендокринних пухлин»;

лікаря-патологоанатома І категорії Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» Перепьолкіної Ірини Володимирівни «Диференціальна діагностика метастазів нейроендокринних пухлин. Вирішені та невирішені питання»;                     

провідного лікаря-патологоанатома Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care»  Кошик Олени Олександрівни «Диференціальна діагностика нейроендокринних пухлин легенів»;

лікаря-патологоанатома Патоморфологічної лабораторії «CSD Health Care» Домбровського Ярослава Олександровича «Особливості патоморфологічної діагностики та стадіювання  нейроендокринних пухлин ШКТ»;

лікаря-онколога вищої категорії, хіміотерапевта, кандидата медичних наук Пономарьової Ольги Володимирівни «Принципи терапевтичного лікування нейроендокринних пухлин».

Учасники науково-практичної «Нейроендокринні пухлини у фокусі. Update» висловили слова щирої вдячності за чудовий майданчик для професійного та неформального спілкування, надану можливість ознайомитися з практичним досвідом колег, отримати нові знання та позитивні враження.

19.04.2018
18 квітня у столиці відбудеться конференція для лікарів-онкогематологів, приєднуйтеся!

Вельмишановні колеги та партнери!

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у колаборації з Національним інститутом Раку, Асоціацією Онкогематологів України мають честь запросити Вас взяти участь у спеціалізованій науково-практичній конференції «Передовий досвід діагностики в онкогематології» (далі – Конференція), яка відбудеться 18 квітня 2018 року (посвідчення УкрІНТЕІ від 16 лютого 2018 року № 68). 

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress, 5 поверх, конференц-зал «Спілберг 2».

Початок заходу: о 8:00 год.

Програмою Конференції передбачається надання чіткої та оновленої інформації у форматі одноденного інтенсиву. Спікери конференції − авторитетні експерти в галузі гематології, онкології,  патоморфології та молекулярної генетики, які тривалий час присвятили детальному вивченню конкретної теми та готові ділитися досвідом. Доповіді згруповані за темами з розглядом клінічних випадків для найбільш логічного викладення всього обсягу необхідних знань.

Внесок за участь у заході складає 1500,00 гривень, який включає практичну освітню підготовку та можливість отримати сертифікат учасника Конференції. Внесок просимо перераховувати на р/р 26002052726250 банку ПАТ «Приватбанк», м. Київ, МФО 300711 обов’язково вказуючи назву платежу «медичні консультативні послуги» та П.І.Б. учасника.    

Участь в конференції для лікарів-гематологів та лікарів-онкогематології є безкоштовною. Попередня реєстрація обов'язкова. Лікарів-гематологів і лікарів-онкогематології просимо замість квитанції про оплату завантажити скан-копію документа, який підтверджує отримання спеціалізації «Гематологія».

Для реєстрації необхідно заповнити форму не пізніше 10.04.2018 за посиланням: https://goo.gl/McVHdE. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Журавльовою Наталією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 825 3617 або електронною поштою [email protected]

12.03.2018