Новини

Запрошуємо взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції McKee Derm Conference (MDC)

Запрошуємо вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції McKee Derm Conference (MDC), яка присвячена актуальним питанням дерматопатології. Конференція внесена до реєстру заходів Міністерства охорони здоров’я України на 2019 рік.

Організатори конференції: Засновник дерматопатології, професор Філіп МакКі (Королівський Коледж патологів, Велика Британія) та патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care».

Програмою конференції передбачено участь провідних фахівців у сфері дерматології, дерматопатології та патології м’яких тканин.

Ключові спікери конференції: Філіп МакКі (Королівський Коледж патологів, Велика Британія), Міхал Міхал (лабораторія Biopticka, Чеська Республіка), Карлос Серруто (Американський коледж патологів, США), Джерард Гарднер (директор програми підготовки дерматопатологів Університету Арканзасу, США), Німа Месбах Ардакані (Університет Мердока, Австралія) та ін.

Місія конференції McKee Derm Conference – об’єднати досвід клініцистів і патологів, членів McKee Derm Group і українських лікарів різних спеціальностей.

MDC стане унікальним майданчиком для обміну досвідом, спілкування та налагодження співпраці з лідерами дерматології, дерматоонкології, експертами у сфері діагностики дерматозів та пухлин м’яких тканин.

Зареєструватись на McKee Derm Conference можна за посиланням: https://mckeederm.com/ua/registration. (Ранню реєстрацію подовжено до 23 квітня 2019 року).

Щоб представити свій досвід, надсилайте свої тези на електронну адресу [email protected] Тези презентації клінічного випадка приймаються до 10 березня 2019 року.

Місце проведення MDC: Україна, м. Київ, вул. Госпітальна, 4, Premier Hotel Rus.

Дата MDC: 23-24 травня 2019 року.

19.02.2019
Запрошуємо до участі у Школі цитопатологів!

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у колаборації з провідною патоморфологічною лабораторією Європи  «Biopticka laborator» (Чеська Республіка) та Всеукраїнським об’єднанням «Асоціація Цитопатологів України» мають честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Школа цитопатологів: в об`єктиві шийка матки» (далі – Конференція), яка відбудеться 30 листопада 2018 року (посвідчення УкрІНТЕІ від 08 жовтня 2018 року № 472). 

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. А. Малишка, 1, готель «Братислава».

Дата та таймінг: 30 листопада 2018, з 08.00 - до 16.30.

Програмою Конференції передбачається надання чіткої та оновленої інформації у форматі одноденного інтенсиву. Спікери конференції − визнані українські та чеські експерти з питань: цитології, цитопатології, онкології,  патоморфології та молекулярної генетики, які тривалий час присвятили детальному вивченню конкретної теми та готові ділитися досвідом. Доповіді згруповані за темами з розглядом клінічних випадків та відпрацюванням практичних кейсів.

До участі в заході запрошуються: цитологи, цитопатологи, цитотехнологи, патологи, студенти, інтерни.

Робочі мови: англійська, російська, українська.

Внесок за участь у заході складає 300,00 гривень, який включає практичну освітню підготовку та можливість отримати сертифікат учасника Конференції. Внесок просимо перераховувати на р/р 26002052726250 банку ПАТ «Приватбанк», м. Київ, МФО 300711 обов’язково вказуючи назву платежу «медичні консультативні послуги» та П.І.Б. учасника.    

Для реєстрації необхідно заповнити форму не пізніше 23.11.2018 за посиланням: https://fex.net/qpqzegR. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Штабалюк Соломією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 518 0965 або електронною поштою [email protected]

 

29.10.2018
Update 2018! Запрошуємо взяти участь у конференції лікарів-онкологів  та лікарів-хіміотерапевтів!

Дорогі друзі та колеги !

Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» у співпраці з тераностичною компанією «OncoDNA» (Інститут Патології та Генетики Королівства Бельгії), угорською компанією «Med Gen-Sol Korlátolt Felelősségű Társaság» (ексклюзивний представник «Геномік Хелс Інк.» щодо Тестів Oncotype DX), за підтримки AWEX та торгівельних представництв Посольства Королівства Бельгії 25 травня 2018 року запрошують взяти участь у роботі IV міжнародної науково-практичної конференції «Персоналізовані методи діагностики та лікування онкологічних захворювань. Update 2018». Посвідчення УкрІНТЕІ від 24 квітня 2018 року № 87.

Місце проведення заходу: м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6, Mercure Kyiv Congress Hotel, 5 поверх, конференц-зал «Спілберг 2».

Початок заходу: о 9:00 год.

Програмою Конференції передбачається обмін міжнародним досвідом з метою впровадження в практику охорони здоров’я України сучасних методів діагностики та лікування злоякісних новоутворень.

Робочі мови заходу: англійська, російська, українська. Учасникам буде забезпечено синхронний переклад.

До участі у заході запрошується: організатори охорони здоров’я, лікарі-онкологи  та лікарі-хіміотерапевти України.

Для участі обов’язково просимо заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/G3eAxm. Кількість місць обмежена.

У разі виникнення будь-яких запитань, просимо Вас контактувати з Журавльовою Наталією, «CSD Health Care», за телефоном +38 067 825 3617 або електронною поштою [email protected]

20.05.2018