ОncoTRACE

 

 

«ОncoTRACE» – це перший персоналізований аналіз ефективності застосовуваної терапії на основі рідинної біопсії (зразка крові). «ОncoTRACE» дозволяє виявити мінімальний рецидив хвороби, потенційні механізми резистентності та нові можливості для терапії. Періодичність проведення «OncoTRACE» залежить від застосовуваної терапії, типу раку та анамнезу пацієнта. Рекомендується проводити дослідження один раз у ході проведення терапії і через два тижні після завершення запланованої схеми лікування. Хоча остаточне рішення щодо періодичності проведення стосовно кожного конкретного пацієнта приймає лікар.

 

Кому призначається дослідження «ОncoTRACE»

«ОncoTRACE» застосовується при будь-яких солідних пухлинах з метастазами у дорослих, для яких вже проводилося молекулярне профілювання тканин пухлини – «OncoDEEP», «OncoSTRAT & GO».

 

Молекулярний профіль

ОncoTRACE здійснюється на основі зразка крові.

Матеріал: зразок крові – 2 пробірки по 10 мл.

Молекулярне профілювання охоплює понад 200 варіантів резистентності і чутливості до таргентної терапії (точкові мутації, інсерції, делеції, ампліфікації) – 240 генів, а також додатковий персоналізований моніторинг до 15 генів, виявлених в пухлині.

Тераностичне заключення включає молекулярний профіль рідинної біопсії; динаміку змін специфічних генів для пухлини; виявлення нових мутацій або варіантів будови генів, що асоційовані з чутливістю до таргентної терапії; опції таргентної терапії; клінічні дослідження, доступні для даного типу пухлини.

 

Строки виконання дослідження

10 робочих днів після отримання та перевірки якості зразка крові, іншої необхідної клінічної інформації, а також за умови, якщо дослідження здійснюється на основі результатів «OncoDEEP», «OncoSTRAT & GO».

 

Для отримання додаткової інформації, а також замовлення дослідження «OncoTRACE», звертайтеся:

Адреса:

03022, Україна, м Київ

вул. Васильківська, 45

Наші контакти:

Тел: +38 044-257-70-03

Факс: +38 044-455-70-54

Моб.: +38 067-472-68-35

E-mail: [email protected]

Відділ молекулярної патології та генетики

Ми працюємо:

Понеділок - п’ятниця – 9:00 - 18:00.