Персоналізоване лікування

Повне і ефективне ВИЛІКУВАННЯ РАКУ МОЖЛИВО!

Науково доведено, що рак є захворюванням, пов’язаним з модифікаціями геному: розвиток раку відбувається як результат мутацій в певних генах – онкогенах і генах-онкосупресорах. Мутації можуть бути спадковими (спадкові раки) або ж викликаними факторами навколишнього середовища (курінням, ультрафіолетовим випромінюванням і т.д.).

Завдяки значному досвіду в сфері секвенування ДНК та інших методів молекулярної діагностики сьогодні є можливим виявляти мутації в окремих ракових генах, таким чином інформуючи про молекулярні механізми, порушення в яких викликали розвиток раку. Також існує можливість перевірити вплив мутацій на функціонування шляхів передачі сигналу в клітині, пов'язаних з онкогенезом, і припинити дію мутацій за допомогою лікарських препаратів. Ці наукові досягнення дали поштовх для розвитку нових підходів до персоналізованого лікування раку в усьому світі.

Молекулярне профілювання ракових пухлин

Це новітнє і дуже ефективне дослідження, яке дає можливість зрозуміти індивідуальну природу раку, спрогнозувати поведінку пухлини і визначити генетичні зміни в її будові, що впливають на ефективність застосовуваної терапії. Наявність специфічних ДНК мутацій може бути як показанням, так і протипоказанням до призначення таргентних препаратів, а тому вибір ефективної схеми лікування сьогодні майже неможливий без проведення подібного дослідження.

Молекулярне профілювання ракових пухлин найчастіше здійснюється в разі:

  • рідкісних форм раку;
  • відсутності стандартних протоколів лікування;
  • виявленні високоагресивних і швидкопроліферуючих пухлин;
  • прогресії захворювання на тлі різних схем лікування;
  • формування вторинної резистентності до таргентних препаратів;
  • наявності метастазів із нез’ясованою первинною локалізацією;
  • бажання пацієнта отримати максимальний ефект від терапії.

 

Лабораторія «ОncoDNA» –

наш надійний партнер у визначенні молекулярного профілю пухлини для вибору ефективної тактики лікування

 

 

 

У співпраці з провідною бельгійської лабораторією «OncoDNA», яка має значний досвід в галузі молекулярної діагностики та генетико-онкологічного скринінгу, Патоморфологічна лабораторія «CSD Health Care» надає сучасні послуги для визначення молекулярного профілю будь-якої ракової пухлини і допомоги лікарям у виборі персоналізованого лікування онкологічних захворювань .

Лабораторія «OncoDNA» впроваджує свій досвід і новітні дослідження в більш ніж 60 країнах світу, в тому числі і в Україні. Вона співпрацює з Інститутом патології і генетики (IPG) Королівства Бельгії – найбільшим центром діагностики і патології онкологічних захворювань в країні, і володіє в своєму арсеналі шістьома ДНК-секвенаторами наступного покоління, чотирма протеїновими аналізаторами. За якість результатів досліджень відповідають більше 300 співробітників, 25 патоморфологів, 15 генетиків. Незалежно від географічного положення, якісний і повний результат дослідження лабораторія гарантує вже за 8-12 робочих днів. Для повної зручності в спілкуванні і консультуванні для медиків і пацієнтів на базі лабораторії діє зручна інтернет-платформа «OncoSHARE».

«ОncoDNA» здійснює три унікальні дослідження з молекулярного профілювання ракових пухлин для підбору ефективної терапії:

  • «OncoDEEP»;
  • «OncoSTRAT & GO»;
  • «OncoWIN»,

а також послугу «OncoTRACE» для контролю за її ефективністю.

Вони допомагають:

- знайти індивідуалізований підхід до кожного типу раку;

- отримати молекулярний портрет пухлини, що дозволяє лікарю обрати найбільш оптимальну та ефективну схему лікування пацієнта;

- спостерігати за ефективністю лікування та передбачити імовірність виникнення рецидиву.
 

Для отримання додаткової інформації ознайомтеся з нашою брошурою.

На даний час наявна лише російськомовна версія відео