Чому «СSD Health Care»

Тому що це:

 

Найширший спектр патоморфологічних досліджень в Україні

«CSD Health Care» – провідна в Україні лабораторія, що надає найширший спектр досліджень в сфері патоморфологічної, цитологічної, імуногістохімічної, імуноцитохімічної та молекулярної діагностики.

Заснована в 2010 році, лабораторія активно співпрацює із державними та приватними закладами охорони здоров’я як в місті Києві, так і в інших регіонах України, та вже завоювала довіру серед лікарів та пацієнтів.

 

Лідер в сфері онкологічної діагностики в Україні

У співпраці з провідною бельгійською лабораторією «ОncoDNA» лабораторія «CSD Health Care» здійснює унікальні дослідження з молекулярного профілювання онкологічних пухлин – «OncoDEEP», «OncoTRACE», «OncoDEEP & TRACE», надаючи лікарям найоптимальніші та найефективніші рішення в лікуванні будь-якого типу раку персонально для кожного пацієнта.

Також, будучи офіційним представником компанії «Color Genomics» в Україні, лабораторія надає можливість пройти генетичне дослідження для визначення індивідуального потенційного ризику виникнення основних типів спадкового раку.

 

Якість, надійність, оперативність

Орієнтуючись на міжнародні стандарти якості, лабораторія забезпечує сучасний та доступний сервіс, індивідуальний підхід до кожного пацієнта, точність та оперативність виконання результатів досліджень, надійність та конфіденційність інформації.

«CSD Health Care» – єдина  патоморфологічна лабораторія в Україні, яка щорічно підтверджує високу якість виконання досліджень згідно Європейської системи контролю якості NordiQC.

 

Сучасне обладнання від світових виробників

Лабораторія забезпечена найсучаснішим обладнанням від провідних світових виробників з урахуванням усіх потреб та специфіки роботи. Максимальна автоматизація технологічного процесу дозволяє отримати найточніші та найшвидші результати досліджень, не допустити помилок, пов'язаних з «людським фактором», і тим самим досягти найвищої якості послуг.

 

 

 

 

Професійна команда лікарів

Кадровий потенціал лабораторії «CSD Health Care» складається з лікарів-патоморфологів і патоцитологів високого кваліфікаційного рівня, які постійно поглиблюють свій досвід в ході як вітчизняних, так і міжнародних медичних програм стажування, на курсах, конференціях, семінарах (Чехія, Німеччина, Іспанія, США, Італія та ін.)

У нас працюють кращі в країні фахівець з дерматопатології, експерти з патогістологічної діагностики пухлин молочної залози, лімфом, пухлин мозку та інших нейрональних утворень, фахівець з дитячої патоморфології, молекулярний генетик.

 

Орієнтація на пацієнта

В інтересах пацієнта лабораторія «CSD Health Care» надає:

  • чіткі та інформативні патоморфологічні висновки, використовуючи сучасні класифікації, а також мікрофотографії;
  • у більшості випадків відповідь протягом 72 годин;
  • консультації лікарів та можливість отримати «іншу думку»;
  • ведення постійного архіву та видача блоків і скелець за вимогою пацієнта;
  • корисні роз'яснювальні матеріали та Інтернет-путівники в профілактичних цілях.

 

Підтримка практикуючих лікарів

Лабораторія тісно співпрацює з лікарями-клініцистами, надаючи їм основу для успішного лікування – правильний діагноз.

Підтримуючи постійний професійний діалог, «CSD Health Care» виступає ініціатором проведення для практикуючих лікарів науково-практичних конференцій, курсів, форумів, майстер-класів, де обговорює найактуальніші питання діагностики в області гінекології, мамології, дерматології, генетико-онкологічного скринінгу тощо. Займається підготовкою та забезпеченням колег наочними тематичними матеріалами, рекомендаціями, брошурами.